|
Vendég: 17
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,225
|
|
Egyetlen Szerelmemnek...
Te voltál az első, aki kézen fogott,
a sötét éjben is mindig mosolygott.
Gabriella, te adtál nekem szárnyat,
elűzted tőlem azt a sok sok árnyat.
Köszönöm neked, hogy mindig itt vagy,
a szereteted soha el nem hagy.
Te vagy a tanítóm, az örök fényem,
a legszebb csillag az egész égen.
Minden szavad egy drága kincs nekem,
veled biztonságban van az életem.
Ha elfáradok, te vagy a támaszom,
a jóságodat szerelemmel viszonzom.
Csillagos éjjel mindíg rád gondolok,
mikor a neved suttogják az angyalok.
Minden érintésem egy vallomás,
Nem kell nekem soha senki más.
Gabriella, ó te édes dallam,
a hangod még visszhangzik halkan.
Tiéd a lelkem és tiéd lett a szívem,
te vagy az nekem, az egyetlen hitem.
Megígérem, hogy vigyázok majd rád,
átölelem neked minden éjszakád.
Örökké fog tartani ez a forró láng,
mert vár egy sokkal boldogabb világ.
Ha félni kezdesz, én leszek a fény,
ami elkísér a sötét éj a csöndjén.
Te vagy a kezdet, te vagy a végem,
örök szerelmem, az örök reményem.
Gubacsi Sándor |
|
|
- június 24 2026 10:29:40
gubacsi kérlek, remeket írtál és nekem meg élméány volt olvasnom!
Poétaöleléssel, kalapagemeléssel: szívből gratulálok!
jocker/Kíber/Feri |
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
|
Ma 2026. június 24. szerda, Iván napja van. Holnap Vilmos napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|