|
Vendég: 10
Nincs Online tag
Regisztráltak: 2,224
|
|
Nem, semmit sem, kimondom én,
És a múlt már rám nem talál.
Se jó, se rossz nem fáj nekem,
A tegnap messzire elszáll.
Elsöpröm mind, mi volt, mi fájt,
A szél vigye majd ezt tovább.
Mi volt, elmúlt, s többé nem bánt,
Nem nézek vissza soha már.
Szerelmek égtek, mint a láng,
Majd szürke hamuvá lettek.
A könny, a csók, a halk sóhaj,
Mind messze-messze mentek.
Nem, semmit sem, kimondom még,
Múlt engem nem tart fogva már.
Szívem ma tiszta, szabad ég,
És egy új dal új útra vár.
Előről kezdődik dalom,
Az élet új utakra hív.
Nem bánok semmit, vállalom,
És szabad lett újra a szív.
Siófok, 2026. március 5. - Gránicz Éva - Írtam, Édith Piaf: "Non, je ne regrette rien"(Nem, én nem bánok semmit) című dal ihletésével. |
|
|
| Még nem küldtek hozzászólást
|
|
| Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
|
|
Csak regisztrált tagok értékelhetnek
Jelentkezz be vagy regisztrálj
Még nem értékelték
|
|
|
Ma 2026. június 27. szombat, László napja van. Holnap Levente, Irén napja lesz. |
|
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni
|
|